בניית אתר

website-builders-with-laptops-in-office-table

בניית אתר

בניית אתר אטרקטיבי שמצליח לייצר המרות ולידים של לקוחות פוטנציאליים היא לא דבר פשוט. בעידן בו למרבית העסקים בשוק יש כבר אתר, יש צורך בבניית אתר שיהיה טוב יותר מהמתחרים ויתאים לקהל היעד של העסק או החברה. בניית אתר שיווקי היא דבר שמצריך ידע וניסיון, ולכן חשוב לעבוד עם חברת בניית אתרים שיודעת היטב את המלאכה.

יש כמה דגשים חשובים לאתר אינטרנט מודרני ושיווקי, ואחד מהם הוא נושא חוויית המשתמש וממשק המשתמש (UX/UI). ישנן חברות רבות שמתמחות בעיצוב נכון של ממשק המשתמש, ומומלץ לברר האם החברה שמסייעת לכם לבצע בניית אתר מכירה את התחומים האלה.  

בדיקת חוויות משתמש של אתר אינטרנט

בניית אתר – החשיבות של חוויית המשתמש

חוויית המשתמש היא בעצם התחושה המצטברת שיש לגולש כאשר הוא משתמש באתר שלכם. אתר שמציע חוויית משתמש טובה הוא אתר שקל לנווט בו ולמצוא בו מידע, אתר שבו העיצוב מסייע לשים את הדגשים השיווקיים הנכונים ואתר שנטען במהירות ולא סובל מליקויים טכניים כלשהם.

ממשק המשתמש הוא בעצם האופן שבו הגולש משתמש באתר, והוא צריך להיות חלק וקל לתפעול. רק בעזרת בניית אתר שיש לו ממשק משתמש מצוין ומעניק חוויית משתמש טובה – יהיה ניתן לעמוד בתחרות הכל כך קשה מול אתרים אחרים.

התאמה של האתר לכל סוגי המכשירים

כאשר שמים דגש על חווית המשתמש, בזמן בניית אתר, חשוב מאוד לשים לב שהאתר יהיה רספונסיבי. אתר רספונסיבי הוא כזה שיודע להתאים את עצמו לגודל המסך ולסוג המכשיר של הגולש. מכיוון שאחוז ניכר כיום של הגלישה ברשת מתבצע דרך הטלפון החכם, חשוב שהאתר שלכם יהיה מתאים לכל סוג של מסך ויספק חוויית משתמש טובה בכל מכשיר. בעזרת בניית אתר שמתאים לכל סוג המכשירים ועונה על הקריטריונים של חוויית משתמש טובה – ניתן לממש את הפוטנציאל הרב שלו ככלי שיווקי. 

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email