החברה להתחדשות ירושלים

החברה להתחדשות ירושלים
אחת החברות המובילות בענף הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית היא החברה להתחדשות ירושלים

החברה להתחדשות ירושלים

אחת החברות המובילות בענף הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית היא החברה להתחדשות ירושלים, אשר שמה לה למטרה לנהל עבור לקוחותיה את התהליך הארוך והמורכב בפרויקט פינוי בינוי ותמ"א 38, מתחילתו ועד סופו תוך שיתוף פעולה פורה מצד אחד, מול הדיירים ומצד שני מול מיטב אנשי המקצוע והרשויות העירוניות ברחבי הארץ.

 

תהליך ניהול פרויקטים של החברה להתחדשות ירושלים

במסגרת פועלה של החברה להתחדשות ירושלים, היא יוצרת קשר ומלווה את הדיירים אשר החלו בתהליכי פינוי בינוי או תמ"א 38, במטרה לשפר את איכות חייהם באמצעות שיפור איכות מקום מגוריהם. לאחר שהחברה מגיעה להסכמות עם דיירי הבניין המיועד לפרויקט באשר למעורבותה וייצוג הדיירים, מתחילים השלבים הפעילים בפרויקט והם:

  1. תכנון הפרויקט – בין אם מדובר בפרויקט תמ"א 38 אשר מטרתו חיזוק היסודות של מבנה קיים, במטרה שימנע את קריסתו בעת רעידת אדמה תוך שיפור החלק החיצוני והפנימי של הבניין יחד עם הוספת מעלית, ממ"ד בדירות ומרפסות ובין אם מדובר בפרויקט פינוי בינוי אשר מטרתו הריסת הבניין עד ליסודות וביצוע בנייה מחודשת, עם סטנדרטים של חדשנות, מודרניות ופיתוח סביבתי, החברה להתחדשות ירושלים יחד עם אנשי מקצוע ומעורבות הדיירים, מתחילה בשלב הראשון בתכנון הפרויקט שהוא למעשה השלב המרכזי אשר יתווה את הדרך והכיוון של הפרויקט, בהתאם לדרישות הדיירים ואישור הגורמים המוסמכים.
  2. אישור הפרויקט – לאחר שלב התכנון מתחיל השלב של השגת האישורים לביצוע הפרויקט מול הרשות המקומית, תוך התמודדות מול בירוקרטיה עירונית מורכבת והפעלת מערך אנשי המקצוע, אשר יוביל להשגת האישור המיוחל.
  3. ביצוע הפרויקט והשלמתו – לאחר אישור הפרויקט מתחיל שלב הביצוע בו אנשי המקצוע מענף הבניה, מתחילים בעבודה בהתאם לסוג הפרויקט והתוכניות שאושרו ונחתמו מול הדיירים בהתאם לדרישותיהם. מדובר בתהליך ממושך הדורש סבלנות ובסופו הדיירים מקבלים תמורה מלאה להסכמה שלהם לביצוע הפרויקט.

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email