חתונה בחורף 

חתונת-חורף

חרף כל החסרונות שמשתייכים לעונת החורף, חתונה בחורף אכן אפשרית – 

כפי שבוודאי כולכם מבינים, מזג האוויר בעונת החורף כלל וכלל לא תורם לרוב לערוך את החתונה בחוץ, אלא אם כן לא אכפת לכם שהמוזמנים שלכם ירעדו למוות מהקור באירוע שלכם. זה אחד מהסכנות שטמונות בקיום של חתונה בחורף. אין כחל וסרק – טקס החופה והקידושין, אשר פנטזתם עליו המון זמן, מנוע מלהתקיים בקלות בעונת החורף. מאידך, כל מי מבינכם אשר מעוניין לשאוף לראותיו קצת אוויר צח, לעזוב במנוחה את הטרנינג והפיג'מה, או לחלופין את קריאת הספרים על גבי הכורסה בסלון, כאשר שמיכת פוך עוטפת אתכם מכל כיוון, כאשר הנכם אוחזים כוס שוקו חם בידכם – כדאי שיבחר להגיע לאירוע של חתונה בעונת החורף, ויצא מן השבלונה של בילוי כל עונת החורף בבית. 

כאשר עורכים חתונה בחורף נהנים מהגעה בתפוסה מלאה של אורחים – 

אין כל ספק, כי חתונה בחורף אינה מהווה את הטרנד הכי מרכזי. בשל עובדה זו, אפשר למצוא יתרון מובהק של חתונה שנערכת בעונת החורף, שבא לידי ביטוי שהאירוע שלכם לא יצטרך ליפול על התאריכים של עוד חתונות, כמו שאפשר למצוא בעונת הקיץ. משמעות הדבר היא כי אין תידרשו לחלוק את יום החתונה שלכם עם זוגות אחרים שחוגגים באותו היום של החתונה שלכם. כמו כן, כאשר החתונה נערכת בעונת החורף תהיו סמוכים ובטוחים כי כל הפוקוס יתרכז בכם. 

הזמינות והעלויות היותר נוחות של קיום חתונה בחורף – 

בשל העובדה כי עונת החורף נחשבת לעונה הכי שקטה ומועטה באירועים, כפועל יוצא הספקים של חתונה בחורף לרוב יהיו זמינים לשרת אתכם בכל תאריך שבו תבחרו, וכן תוכלו ליהנות מעלויות מופחתות לעומת חתונה שנערכת בעונת הקיץ או בעונת החורף. 

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email