טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז 

טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז

טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז על ידי צריכה של תוספים – 

ידועה זה מכבר, ההשפעה החיובית של תזונה נכונה, כאשר סובלים מקשיי למידה או מקשיי ריכוז. בעשור האחרון נערכו המון מחקרים בתחום זה, ונמצא כי כל מיני תוספי מזון עשויים להקל בתסמיני של קשיי למידה או קשיי ריכוז. תוספי המזון, אשר שמם יצא לפניהם, כיעילים בתחום של טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז הינם כלהלן – אבץ, ברזל, ויטמין די, מגנזיום, ויטמין סי, מלטונין, או לחלופין חומצות של אומגה שלוש.

הטיפול ההתנהגותי הקוגניטיבי מהווה שיטה של טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז מעולה – 

כל מי שסובל מקשיים בלמידה או בריכוז, בוודאי שמע לא מעט את היתרונות של הטיפול ההתנהגותי הקוגניטיבי המהווים כשיטה מעולה עבור טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז.  מדובר בפרקטיקה שהוכחה באופן מדעי, אך מאוד קשה כיום לקבל את הטיפול הזה, בשל המחסור הנודע של אנשי המקצוע בתחום הזה.  

טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז על ידי ביצוע של מדיטציה – 

נוטים לקשר את המדיטציה כאמצעי יעיל לתופעה של חרדה, אבל האם אתם מודעים לעובדה כי המדיטציה אף יעילה לשם טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז? באותו אופן לכך שהנכם כותבים יומן אישי, המדיטציה מסבה לכם לתהליך של האטת המוח שלכם, כמו בכדור. לא קיימת המלצה על הדרך הכי נכונה לבצע את המדיטציה, כי אם מה שמתבקש מכם הוא רק למצוא מקום באזור הנכון, ולבצע תרגילים שהנכם יודעים שהכי מתאימים בשבילכם. קיימים בני אדם, אשר סובלים מקשיים של למידה או של ריכוז שאין יהיה פשוט עבורם לשבת בנינוחות ובשקט מוחלט, על מנת ליישם תרגילים של המדיטציה, אבל בכל אופן, מומלץ לכולם לנסות. ניתן גם ליזום סיור בחיק הטבע, להאזין לתכניות של הרפיה בטלוויזיה או ברדיו, וכן לטבול באמבט – כל מה שעשוי להרגיע אתכם ולהביא אתכם למצב של שלווה יכול לעזור לכם לטפל בצורה טבעית בקשיים של למידה או של ריכוז אשר בוודאי מקשים עליכם את ההתנהלות היום יומית שלכם. 

טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז
טיפול טבעי בקשיי למידה וריכוז

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email