משרדים בירושלים

משרדים-בירושלים
רוצים לפתוח משרד בירושלים או להחליף את המשרד הקיים במקום טוב יותר? הצעדים הבאים יעזרו לכם למצוא משרדים בירושלים בצורה טובה, נוחה, נכונה ומשתלמת.

משרדים בירושלים

רוצים לפתוח משרד בירושלים או להחליף את המשרד הקיים במקום טוב יותר? הצעדים הבאים יעזרו לכם למצוא משרדים בירושלים בצורה טובה, נוחה, נכונה ומשתלמת.

הגדירו את המיקום הנחוץ לכם

כשמחפשים משרד, הרבה פעמים מתחילים להתמקד בדברים חשובים אבל לא הכי חשובים. לדוגמא, מחפשים מקום ששטחו במטרים יתאים לתכלית הרצויה לכם. אבל עוד לפני שמגיעים לזה, החליטו באיזה אזור בעיר תרצו לפתוח משרד. המיקום משפיע על זרימת הלקוחות ועל הרושם של העסק החדש. משרדים תוכלו למצוא בגבעה הצרפתית, בגבעת שאול, בשכונת בית וגן, בבית כרם, בטלביה, בהר חוצבים, ברחביה, בקטמון, במרכז, סמוך לתחנה המרכזית, באזור מחנה יהודה ועוד. הגדרת המיקום תעזור לכם למקד היטב את החיפוש.

הגדירו איזה סוג של נדל"ן אתם מעדיפים

הכמות והסוגים של משרדים בירושלים מרובים. כדאי מאוד להגדיר איזה מן סוג של נדלן אתם מעדיפים, ולא רק מבחינת גודל המשרד. סוג אחד של נכס ימוקם בבניין משרדים מפואר, עם לובי, שמירה, שירותי אחזקה. משרד מסוג זה יהיה יותר יקר להשכרה אבל הוא מעניק תדמית וניחוח של יוקרה. אם אתם מקימים עסק חדש שלא מחייב רושם יוקרתי, תוכלו למצוא משרדים יותר צנועים, במחירים הרבה יותר נוחים.

הגדירו את השטח הרצוי לכם

השלב הבא במציאת משרדים בירושלים שיתאימו לכם יהיה הגדרת השטח. גודל המשרד במטרים הוא זה שיקבע בסופו של דבר מה תהיינה הוצאות השכירות הקבועות שלכם. חשבו היטב מהו באמת גודל המשרד שישמש אתכם. בדקו עם עצמכם האם תצטרכו לשכור עובד, פקיד או פקידה. החליטו האם נחוצה עמדת קבלה או חדר המתנה. רק כאשר כל ההגדרות הללו ברורות לכם, צאו לדרך. עיינו בלוחות הנדלן המובילים. התייעצו עם מתווכים והיעזרו ברשתות חברתיות.

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email