סיוע לנזקקים

סיוע לנזקקים
העולם שלנו מחולק לשניים. לא בצורה מדויקת ולא באופן חד משמעי אך יש בהחלט חלוקה. יש את האנשים המסודרים שיש להם את כל מה שהם צריכים בחיים ומנגד יש את האנשים שלא מצליחים מבחינה כלכלית

סיוע לנזקקים

העולם שלנו מחולק לשניים. לא בצורה מדויקת ולא באופן חד משמעי אך יש בהחלט חלוקה. יש את האנשים המסודרים שיש להם את כל מה שהם צריכים בחיים ומנגד יש את האנשים שלא מצליחים מבחינה כלכלית. כל מה שהם לא יעשו וכל השתדלות בפרנסה שהם עושים, לא נוחל הצלחה. הם חשים לא יוצלחים כי הם לא מבינים למה זה קורה להם.

המציאות היא כי הם זקוקים לסיוע. ללא סיוע כלכלי הם לא יוכלו לקיים את עצמם והם לא יצליחו לשרוד את החיים התובעניים הללו הדורשים הרבה מאוד כסף על כל צעד ושעל ועל כל נשימה ונשימה כמעט.

מי מסייע לנזקקים?

אז האמת היא שאנחנו חיים במדינת רווחה. המדינה שאמורה לדאוג לכלל כל אזרחיה אמורה להציע סיוע לכל נזקק ולכל מי שלא מצליח להסתדר בכוחות עצמו. אם זה הביטוח הלאומי שאמורה להציע סיוע ואם אלו העיריות השונות. אך כולנו יודעים כי אי אפשר באמת ליהנות מאותם התקציבים ולחיות בצורה אנושית הודות להם. כי אלו ניתנים במשורה ממש ובכמויות מדודות.

הנזקקים לא באמת מצליחים להתקיים עם הסיוע הדליל הזה.

כאן מגיע תורם של ארגוני החסד השונים והעמותות שרוצות לתת את המענה והם אכן עושות את זה ובגדול.

 

סיוע לנזקקים

הסיוע אשר אותו מגישים לנזקקים חייב להיות מאוד נגיש וגם מאוד נדיב.

כלומר שלא יהיה כרוך ביותר מידי פרוצדורה וכן שלא יהיה בקמצנות ובמידות מדודות.

אדם שמוצא את עצמו במצב כזה שהוא לחוץ ואין לו את האפשרות להתקיים בלי עזרה חיצונית, חייב לפנות אל מי שמסוגל לסייע לו ואל זה שאכן ייתן לו את המענה בלי להוציא את הנשמה בדרך.

הסיוע הזה יעמיד אותו על הרגליים ויאפשר לו לחזור לחיים.

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email