תמונות יודאיקה

תמונות-יודאיקה

מה מקנות תמונות יודאיקה לאומנים שצילמו אותן ולקהל היעד שלהן?

תמונות יודאיקה מקנות לאומנים שצילמו אותן ולקהל היעד שרוכש אותן את המימוש של הדרך להביא לידי ביטוי התבוננות בחוויות רגשיות, פנימיות או לחלופין רוחניות. כמו כן, התמונות הללו ממחישות היטב את המסע הארוך, לכל מי שתר אחרי האור הרוחני שלו, בתמונות היודאיקה שצולמו תוך כדי השראה של ראייה אבסולוטית באלמנטים יהודיים, כמו למשל – המודעות, הקבלה, המדיטציה, החסידות, וכיוצא בזאת. מדובר על יצירת אומנות יהודית מזמננו אנו, שמעניקה שפע של השראה, ומושלמת בתור תמונות מעוצבות ומסוגננות כהלכה עבור המרפאה, בית העסק או הדירה שלכם. קיימת גם אופציה להדביק את התמונות האלו על גבי קנבס, בכל גודל רצוי, ובשילוב של כל מיני טקסטורות ועיצובים. תמונות אלו יתכתבו נפלא כאשר תיתלו אותן בחדר השינה, בחדר ההסבה או גם בחדרי הילדים שלכם. ידוע לכל בוודאי, כי תמונות של יודאיקה מהוות אלמנט של רוחניות, של האומנות של בני ישראל בימינו אנו, תוך כדי שאיבה של השראה מהמדיטציה ומהאומנות של הקבלה. 

מה ייצרו עבורכם תמונות יודאיקה?

תמונות יודאיקה יצרו עבורכם שפע של כתובות ותמונות יודאיקה, אשר צולמו תוך כדי התאמה אישית, ובהן אפשר למצוא למכביר כל מיני טקסטים, כיתוב של פסוקים, או הקדשות ייחודיות, הכל בהתאם להעדפות שלכם. התמונות הללו יכולות להיערך על גבי בד קנבס, קלף או נייר אומנותי. ניתן לבצע סינרגיה שלהן עם עלים מזהב, מגזרות, או כל דרך של הזהבה, וכיוצא בזה. הדרך הכי מומלצת בתהליך של רכישת התמונות הללו הינה הגעה לפגישה אישית במקום העסק של האומן, ומציאת התמונות הכי טובות, אשר יענו על כל המאוויים ועל כל הצרכים שלכם. 

תמונות-יודאיקה
תמונות-יודאיקה

מה נוטות לבטא תמונות יודאיקה?

תמונות יודאיקה נוטות לבטא את המכלול של האומנות  היהודית – תמונות עבור בית עסק, נכס, או קליניקה, כאשר ניתן לבחור אותן מכל הנושאים שמתכתבים עם שמירת יום השבת המקודש, היהדות, טקסטים שקשורים ליהדות, סיפורים מן תקופת התנ"ך, וכיוצא בכך. המהות שלהן מאופיינת בכך שהן עשויות לשנות כל אווירה שקיימת במקום לכדי יצירת זיקה למדינת ישראל וליהדות, או לקבלת שפע של רוחניות. 

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email